طراحی وب

طراحی وب

شاید به این فکر افتاده باشید که باید در فضای مجازی خودی هم نشان بدهید اما نتوانسته اید به نتیجه ی لازم برسید . حالا من خدمت شما عرض میکنم که چرا لازم است که در فضای مجازی حرفی برای گفتن داشته باشید .

از یه آمار کوچیک شروع میکنم. در کشور ما ایران ضریب نفوذ اینترنت بالای 70 درصد هست ، یعنی بخش اعظمی از جمعیت کشور به اینترنت دسترسی دارند .

حالا وقتی این پتانسیل در یک جا جمع میشه بهترین مکان برای ارائه محصول و خدمات میشه . حالا باید ما خودمون رو به بهترین نحو ممکن در این فضا معرفی کنیم . شاید بگشید که بسترهایی مثل اینستاگرام و تلگرام و ... بتواند به ما کمک کند و برای معرفی ما کافی باشد .

اینکه این بسترها همچون اینستاگرام پر نفوذ و پر کاربر هستند شکی نیست ، اما برای هر شغل و خدماتی مناسب نیست و مثلا اینستاگرام یکی از راههای معرفی خودتون و محصولات هست که قطعا تمام کننده نیست .

یک سایت حرفه ای که استانداردهای لازم رو رعایت کرده باشه قطعا در برند سازی و معرفی شما سهم بسزایی داره .

در واقع شما با داشتن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی خودتون رو به بهترین نحو و بدون محدودیت معرفی میکنید ، تصاویر ، فیلم و هر چیزی رو که مد نظر دارید را به بهترین حالت ممکن در اختیار کاربراتون می گذارید و از شبکه های اجتماعی ای مثل اینستاگرام کاربرا رو به سمت سایت میارید و اعتمادسازی میکنید و خدمات یا محصولتون رو بهشون ارائه میدید.

اعتماد سازی در خصوص ارائه خدمات یا محصولات خیلی مهمه که این امر میتونه با داشتن یک وب سایت محقق بشه .

همین امروز اقدام کنید و در صورت نیاز با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره های رایگان تصمیم نهایی رو بگیرید.

برخی نمونه کارهای ما در خصوص طراحی وب


Back to Category

Date

09 بهمن 1398

Categories

تولید محتوی, طراحی وب
© 2021 کلیه حقوق مادی و معنوی این درگاه محفوظ میباشد. گروه کومه